Tomograf Nowa Sarzyna

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Nowa Sarzyna

Tomograf Nowa Sarzyna

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Nowa Sarzyna? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Nowa Sarzyna? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Nowa Sarzyna wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Nowa Sarzyna jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Nowa Sarzyna wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Nowa Sarzyna

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Nowa Sarzyna

Miasto Nowa Sarzyna to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-310. Miasteczko należy do powiatu leżajskiego. Powierzchnia zajmuje 9,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1973. Liczba mieszkańców miasteczka Nowa Sarzyna sięga ok. 5 970. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Nowa Sarzyna gęstość zaludnienia wynosi 652,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 17, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RLE.

Miasteczko Nowa Sarzyna leży blisko takich miast i miasteczek jak: Leżajsk (8,5km), Ulanów (19,7km) , Rudnik nad Sanem (15,3km) , Nisko (26,5km), Sokołów Małopolski (18,9km), Sieniawa (24,6km) , Tarnogród (28,5km).

Niezależnie od pory roku Nowa Sarzyna i okolica zachwyca turystów gwarantując sporo rozrywek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Nowa Sarzyna posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Nowa Sarzyna i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Nowa Sarzyna daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.