Tomograf Nowy Sącz

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Nowy Sącz

Tomograf Nowy Sącz

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Nowy Sącz? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Nowy Sącz? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Nowy Sącz wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Nowy Sącz jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Nowy Sącz robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Nowy Sącz

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Nowy Sącz

Miasto Nowy Sącz to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-300. Miasto należy do powiatu miasto na prawach powiatu. Powierzchnia zajmuje 57,6 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1292. Liczba mieszkańców miejscowości Nowy Sącz wynosi ok. 84 041. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Nowy Sącz gęstość zaludnienia wynosi 1 459,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KN.

Miasteczko Nowy Sącz leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Stary Sącz (8,4km), Bobowa (19,9km) , Grybów (16,8km) , Czchów (24,5km), Piwniczna-Zdrój (19,8km), Limanowa (23,3km) , Ciężkowice (26,3km).

W każdej porze roku Nowy Sącz i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując wiele rozrywek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Nowy Sącz posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Nowy Sącz i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Nowy Sącz stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.