Tomograf Obsza

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Obsza

Tomograf Obsza

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Obsza? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Obsza? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Obsza wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Obsza jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Obsza robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Obsza

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Obsza

Miejscowość Obsza to miasteczko, które znajduje się w wschodniej Polsce, województwo Lubelskie, kod pocztowy 23-413. Miasto należy do powiatu biłgorajskiego. Powierzchnia zajmuje 113,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Obsza osiąga ok. 4 310. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Obsza gęstość zaludnienia wynosi 38 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 84, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od LBL.

Miasteczko Obsza leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Łukowa (9,1 km), Susiec (15,5 km) , Stary Dzików (11,0 km) , Józefów (17,8 km), Cieszanów (11,4 km), Oleszyce (17,1 km) , Aleksandrów (18,4 km).

Niezależnie od pory roku Obsza i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając dużo niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Obsza posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Obsza i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Obsza stwarza pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.