Tomograf Ochotnica Dolna

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Ochotnica Dolna

Tomograf Ochotnica Dolna

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Ochotnica Dolna? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Ochotnica Dolna? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Ochotnica Dolna wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Ochotnica Dolna jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Ochotnica Dolna robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Ochotnica Dolna

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ochotnica Dolna

Miasto Ochotnica Dolna to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 34-452. Miasto należy do powiatu nowotarskiego. Powierzchnia zajmuje 141,2 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Ochotnica Dolna wynosi ok. 8 518. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Ochotnica Dolna gęstość zaludnienia wynosi 60 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNT.

Miejscowość Ochotnica Dolna leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Krościenko nad Dunajcem (8,5 km), Kamienica (9,5 km) , Czorsztyn (9,0 km) , Łukowica (15,7 km), Łącko (9,3 km), Łapsze Niżne (14,8 km) , Szczawnica (15,7 km).

W każdej porze roku Ochotnica Dolna i okolica zachwyca turystów gwarantując sporo niespodzianek. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Ochotnica Dolna posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Ochotnica Dolna i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Ochotnica Dolna stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.