Tomograf Oława

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Oława

Tomograf Oława

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Oława? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Oława? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Oława stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Oława jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Oława robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Oława

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Oława

Miasto Oława to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-200. Miasto należy do powiatu oławskiego. Powierzchnia zajmuje 27,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1234. Liczba mieszkańców miasta Oława wynosi ok. 32 883. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Oława gęstość zaludnienia wynosi 1 201,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 71, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DOA.

Miejscowość Oława leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Jelcz-Laskowice (8,5km), Wiązów (16,0km) , Siechnice (14,1km) , Wrocław (25,3km), Brzeg (15,5km), Strzelin (24,3km) , Bierutów (26,6km).

Bez względu na porę roku Oława i okolica urzeka odwiedzających oferując sporo rozrywek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Oława posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Oława i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Oława zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.