Tomograf Ośno Lubuskie

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Ośno Lubuskie

Tomograf Ośno Lubuskie

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Ośno Lubuskie? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Ośno Lubuskie? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Ośno Lubuskie wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Ośno Lubuskie jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Ośno Lubuskie wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Ośno Lubuskie

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ośno Lubuskie

Miejscowość Ośno Lubuskie to miasteczko, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 69-220. Miasteczko należy do powiatu słubickiego. Powierzchnia zajmuje 8,0 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1347. Liczba mieszkańców miasteczka Ośno Lubuskie sięga ok. 3 911. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Ośno Lubuskie gęstość zaludnienia wynosi 488,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FSL.

Miasto Ośno Lubuskie leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Rzepin (12,2km), Kostrzyn nad Odrą (21,4km) , Sulęcin (16,4km) , Witnica (24,5km), Torzym (21,0km), Słubice (24,2km) , Lubniewice (26,3km).

Bez względu na porę roku Ośno Lubuskie i okolica przyciąga turystów zapewniając dużo niespodzianek. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Ośno Lubuskie posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Ośno Lubuskie i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Ośno Lubuskie daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.