Tomograf Otmuchów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Otmuchów

Tomograf Otmuchów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Otmuchów? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Otmuchów? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Otmuchów stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Otmuchów jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Otmuchów wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Otmuchów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Otmuchów

Miejscowość Otmuchów to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 48-385. Miejscowość należy do powiatu nyskiego. Powierzchnia zajmuje 27,8 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1347. Liczba mieszkańców miejscowości Otmuchów sięga ok. 4 946. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Otmuchów gęstość zaludnienia wynosi 177,8 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ONY.

Miejscowość Otmuchów leży niedaleko takich miejscowości jak: Nysa (11,2km), Złoty Stok (21,2km) , Paczków (11,9km) , Lądek-Zdrój (24,9km), Ziębice (17,5km), Głuchołazy (22,4km) , Stronie Śląskie (28,5km).

W każdej porze roku Otmuchów i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując wiele rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Otmuchów posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Otmuchów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Otmuchów zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.