Tomograf Otwock

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Otwock

Tomograf Otwock

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Otwock? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Otwock? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Otwock stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Otwock jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Otwock robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Otwock

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Otwock

Miejscowość Otwock to miasteczko, które leży w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 05-400. Miasteczko należy do powiatu otwockiego. Obszar zajmuje 47,3 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1916. Liczba mieszkańców miejscowości Otwock sięga ok. 44 865. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Otwock gęstość zaludnienia wynosi 948,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 22, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WOT.

Miasto Otwock leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Karczew (3,4km), Góra Kalwaria (14,7km) , Józefów (3,9km) , Sulejówek (16,4km), Konstancin-Jeziorna (9,9km), Halinów (15,1km) , Piaseczno (16,5km).

Bez względu na porę roku Otwock i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując moc atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Otwock posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Otwock i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Otwock oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.