Tomograf Ożarowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Ożarowice

Tomograf Ożarowice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Ożarowice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Ożarowice? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Ożarowice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Ożarowice jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Ożarowice robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Ożarowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ożarowice

Miasto Ożarowice to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 42-625. Miasto należy do powiatu tarnogórskiego. Obszar zajmuje 45,9 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Ożarowice osiąga ok. 5 715. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Ożarowice gęstość zaludnienia wynosi 125 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od STA.

Miasto Ożarowice leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Mierzęcice (6,4 km), Psary (11,3 km) , Świerklaniec (8,4 km) , Woźniki (12,9 km), Bobrowniki (11,2 km), Siewierz (12,8 km) , Koziegłowy (16,2 km).

Bez względu na porę roku Ożarowice i okolica zachwyca odwiedzających oferując ogrom rozrywek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Ożarowice posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Ożarowice i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Ożarowice tworzy komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.