Tomograf Pasłęk

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pasłęk

Tomograf Pasłęk

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Pasłęk? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Pasłęk? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Pasłęk wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Pasłęk jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Pasłęk wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Pasłęk

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pasłęk

Miasto Pasłęk to miasteczko, które znajduje się w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 14-400. Miejscowość należy do powiatu elbląskiego. Powierzchnia zajmuje 10,6 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1297. Liczba mieszkańców miejscowości Pasłęk sięga ok. 12 298. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Pasłęk gęstość zaludnienia wynosi 1 156,9 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 55, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NEB.

Miasto Pasłęk leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Młynary (14,3km), Zalewo (24,3km) , Elbląg (19,9km) , Miłakowo (27,2km), Morąg (23,7km), Dzierzgoń (25,9km) , Tolkm)icko (30,1km).

Bez względu na porę roku Pasłęk i okolica przyciąga odwiedzających oferując sporo atrakcji. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Pasłęk posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Pasłęk i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Pasłęk stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.