Tomograf Paszowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Paszowice

Tomograf Paszowice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Paszowice? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Paszowice? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Paszowice wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Paszowice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Paszowice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Paszowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Paszowice

Miasto Paszowice to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-411. Miasteczko należy do powiatu jaworskiego. Obszar zajmuje 101,3 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Paszowice osiąga ok. 3 976. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Paszowice gęstość zaludnienia wynosi 39 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJA.

Miasto Paszowice leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Męcinka (7,9 km), Dobromierz (12,6 km) , Mściwojów (9,1 km) , Legnickie Pole (16,2 km), Bolków (10,1 km), Strzegom (15,0 km) , Krotoszyce (16,6 km).

Bez względu na porę roku Paszowice i okolica przyciąga turystów oferując moc atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Paszowice posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Paszowice i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Paszowice oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.