Tomograf Pawłosiów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pawłosiów

Tomograf Pawłosiów

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Pawłosiów? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Pawłosiów? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Pawłosiów wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Pawłosiów jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Pawłosiów wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Pawłosiów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pawłosiów

Miasteczko Pawłosiów to miasto, które położone jest w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-543. Miejscowość należy do powiatu jarosławskiego. Powierzchnia zajmuje 47,4 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Pawłosiów wynosi ok. 8 454. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Pawłosiów gęstość zaludnienia wynosi 177 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 16, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RJA.

Miejscowość Pawłosiów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Zarzecze (5,3 km), Przeworsk (9,7 km) , Jarosław (5,4 km) , Rokietnica (12,5 km), Roźwienica (6,1 km), Chłopice (10,9 km) , Pruchnik (12,9 km).

W każdej porze roku Pawłosiów i okolica urzeka odwiedzających oferując moc atrakcji. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Pawłosiów posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Pawłosiów i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasteczko Pawłosiów tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.