Tomograf Pawłowiczki

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pawłowiczki

Tomograf Pawłowiczki

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Pawłowiczki? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Pawłowiczki? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Pawłowiczki wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Pawłowiczki jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Pawłowiczki wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Pawłowiczki

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pawłowiczki

Miasto Pawłowiczki to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 47-280. Miejscowość należy do powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Obszar zajmuje 153,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Pawłowiczki wynosi ok. 7 609. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Pawłowiczki gęstość zaludnienia wynosi 50 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OK.

Miasto Pawłowiczki leży blisko takich miejscowości jak: Baborów (11,1 km), Walce (12,9 km) , Reńska Wieś (11,4 km) , Głogówek (13,9 km), Polska Cerekiew (11,4 km), Głubczyce (13,1 km) , Cisek (14,5 km).

W każdej porze roku Pawłowiczki i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając sporo atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Pawłowiczki posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Pawłowiczki i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Pawłowiczki zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.