Tomograf Pęcław

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pęcław

Tomograf Pęcław

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Pęcław? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Pęcław? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Pęcław wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Pęcław jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Pęcław robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Pęcław

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pęcław

Miasto Pęcław to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 67-240. Miejscowość należy do powiatu głogowskiego. Obszar zajmuje 64,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Pęcław wynosi ok. 2 284. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Pęcław gęstość zaludnienia wynosi 36 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DGL.

Miasto Pęcław leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Grębocice (7,0 km), Głogów (11,0 km) , Szlichtyngowa (7,8 km) , Rudna (14,7 km), Niechlów (10,2 km), Jerzmanowa (14,4 km) , Kotla (15,7 km).

Niezależnie od pory roku Pęcław i okolica przyciąga turystów gwarantując moc rozrywek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Pęcław posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Pęcław i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Pęcław tworzy wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.