Tomograf Pełczyce

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pełczyce

Tomograf Pełczyce

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Pełczyce? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Pełczyce? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Pełczyce stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Pełczyce jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Pełczyce wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Pełczyce

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pełczyce

Miejscowość Pełczyce to miasteczko, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 73-260. Miasteczko należy do powiatu choszczeńskiego. Powierzchnia zajmuje 13,1 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1290. Liczba mieszkańców miasteczka Pełczyce osiąga ok. 2 597. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Pełczyce gęstość zaludnienia wynosi 198,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZCH.

Miasteczko Pełczyce leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Barlinek (7,9km), Strzelce Krajeńskie (23,8km) , Choszczno (16,0km) , Recz (29,2km), Lipiany (22,9km), Suchań (26,4km) , Pyrzyce (29,8km).

Bez względu na porę roku Pełczyce i okolica zachwyca odwiedzających oferując sporo rozrywek. Mieści się tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Pełczyce posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Pełczyce i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Pełczyce daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.