Tomograf Piastów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Piastów

Tomograf Piastów

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Piastów? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Piastów? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Piastów stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Piastów jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Piastów wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Piastów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Piastów

Miasto Piastów to miasteczko, które znajduje się w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 05-819. Miasteczko należy do powiatu pruszkowskiego. Powierzchnia zajmuje 5,8 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1952. Liczba mieszkańców miasteczka Piastów sięga ok. 22 732. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Piastów gęstość zaludnienia wynosi 3 946,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 22, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WPR.

Miasto Piastów leży niedaleko takich miast i miasteczek jak: Pruszków (2,5km), Podkowa Leśna (10,6km) , Ożarów Mazowiecki (4,1km) , Milanówek (13,6km), Brwinów (9,6km), Warszawa (12,8km) , Błonie (15,3km).

W każdej porze roku Piastów i okolica urzeka turystów zapewniając dużo atrakcji. Znajduje się tu wiele ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Piastów posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Piastów i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Piastów daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.