Tomograf Piechowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Piechowice

Tomograf Piechowice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Piechowice? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Piechowice? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Piechowice wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Piechowice jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Piechowice wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Piechowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Piechowice

Miejscowość Piechowice to miasteczko, które leży w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-573. Miejscowość należy do powiatu jeleniogórskiego. Powierzchnia zajmuje 43,2 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1967. Liczba mieszkańców miejscowości Piechowice sięga ok. 6 274. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Piechowice gęstość zaludnienia wynosi 145,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 75, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DJE.

Miasto Piechowice leży w pobliżu takich miejscowości jak: Szklarska Poręba (5,6km), Kowary (17,9km) , Jelenia Góra (10,4km) , Lubomierz (19,2km), Karpacz (13,7km), Świeradów-Zdrój (19,1km) , Wleń (19,5km).

Bez względu na porę roku Piechowice i okolica przyciąga odwiedzających oferując ogrom rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Piechowice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Piechowice i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Piechowice tworzy wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.