Tomograf Pieszyce

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pieszyce

Tomograf Pieszyce

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Pieszyce? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Pieszyce? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Pieszyce stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Pieszyce jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Pieszyce wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Pieszyce

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pieszyce

Miasto Pieszyce to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 58-250. Miasteczko należy do powiatu dzierżoniowskiego. Obszar zajmuje 17,7 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Pieszyce sięga ok. 7 170. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Pieszyce gęstość zaludnienia wynosi 404,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 74, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DDZ.

Miejscowość Pieszyce leży niedaleko takich miejscowości jak: Bielawa (3,7km), Głuszyca (15,1km) , Dzierżoniów (5,7km) , Jedlina-Zdrój (16,7km), Piława Górna (11,8km), Nowa Ruda (15,7km) , Świdnica (17,1km).

W każdej porze roku Pieszyce i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele niespodzianek. Mieści się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Pieszyce posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Pieszyce i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Pieszyce oferuje pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.