Tomograf Pilawa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pilawa

Tomograf Pilawa

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Pilawa? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Pilawa? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Pilawa stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Pilawa jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Pilawa robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Pilawa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pilawa

Miasto Pilawa to miasto, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 08-440. Miejscowość należy do powiatu garwolińskiego. Obszar zajmuje 6,7 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1984. Liczba mieszkańców miasteczka Pilawa osiąga ok. 4 557. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Pilawa gęstość zaludnienia wynosi 684,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 25, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WG.

Miejscowość Pilawa leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Garwolin (9,0km), Karczew (23,2km) , Łaskarzew (19,4km) , Mińsk Mazowiecki (24,6km), Góra Kalwaria (21,7km), Otwock (24,5km) , Józefów (28,2km).

Bez względu na porę roku Pilawa i okolica przyciąga turystów zapewniając dużo niespodzianek. Mieści się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Pilawa posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Pilawa i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Pilawa zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.