Tomograf Pilchowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pilchowice

Tomograf Pilchowice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Pilchowice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Pilchowice? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Pilchowice stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Pilchowice jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Pilchowice wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Pilchowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pilchowice

Miejscowość Pilchowice to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 44-145. Miejscowość należy do powiatu gliwickiego. Powierzchnia zajmuje 69,8 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Pilchowice wynosi ok. 11 838. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Pilchowice gęstość zaludnienia wynosi 168 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SGL.

Miejscowość Pilchowice leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Sośnicowice (6,8 km), Kuźnia Raciborska (13,0 km) , Czerwionka-Leszczyny (11,0 km) , Jejkowice (14,1 km), Gierałtowice (12,3 km), Ornontowice (13,9 km) , Gaszowice (15,2 km).

Bez względu na porę roku Pilchowice i okolica urzeka turystów gwarantując dużo niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Pilchowice posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Pilchowice i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych a także parków. Miasto Pilchowice daje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.