Tomograf Piwniczna-Zdrój

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Piwniczna-Zdrój

Tomograf Piwniczna-Zdrój

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Piwniczna-Zdrój? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Piwniczna-Zdrój? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Piwniczna-Zdrój wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Piwniczna-Zdrój jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Piwniczna-Zdrój wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Piwniczna-Zdrój

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Piwniczna-Zdrój

Miasto Piwniczna-Zdrój to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-350. Miasto należy do powiatu nowosądeckiego. Obszar zajmuje 38,3 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1348. Liczba mieszkańców miejscowości Piwniczna-Zdrój osiąga ok. 5 925. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Piwniczna-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 154,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 18, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KNS.

Miasto Piwniczna-Zdrój leży niedaleko takich miejscowości jak: Stary Sącz (15,1km), Krynica-Zdrój (17,9km) , Muszyna (16,2km) , Grybów (26,6km), Szczawnica (16,8km), Nowy Sącz (19,8km) , Bobowa (34,6km).

Niezależnie od pory roku Piwniczna-Zdrój i okolica urzeka turystów zapewniając sporo niespodzianek. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Piwniczna-Zdrój posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Piwniczna-Zdrój i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Piwniczna-Zdrój stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.