Tomograf Płaska

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Płaska

Tomograf Płaska

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Płaska? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Płaska? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Płaska stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Płaska jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Płaska robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Płaska

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Płaska

Miasto Płaska to miasteczko, które położone jest w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 16-326. Miasteczko należy do powiatu augustowskiego. Obszar zajmuje 372,7 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Płaska osiąga ok. 2 603. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 7%. W mieście Płaska gęstość zaludnienia wynosi 7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 87, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BAU.

Miasteczko Płaska leży blisko takich miejscowości jak: Giby (14,4 km), Lipsk (20,7 km) , Nowinka (18,2 km) , Sejny (24,2 km), Augustów (19,1 km), Krasnopol (23,8 km) , Sztabin (26,4 km).

W każdej porze roku Płaska i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając sporo atrakcji. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miejscowości. Płaska posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Płaska i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Płaska stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.