Tomograf Pobiedziska

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pobiedziska

Tomograf Pobiedziska

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Pobiedziska? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Pobiedziska? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Pobiedziska stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Pobiedziska jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Pobiedziska robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Pobiedziska

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pobiedziska

Miasteczko Pobiedziska to miasteczko, które znajduje się w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-010. Miasteczko należy do powiatu poznańskiego. Obszar zajmuje 10,2 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1257. Liczba mieszkańców miejscowości Pobiedziska osiąga ok. 9 139. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Pobiedziska gęstość zaludnienia wynosi 892,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PZ, POZ.

Miasteczko Pobiedziska leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Kostrzyn (9,7km), Swarzędz (15,5km) , Czerniejewo (14,8km) , Gniezno (20,9km), Nekla (15,1km), Kłecko (19,7km) , Murowana Goślina (21,7km).

Niezależnie od pory roku Pobiedziska i okolica urzeka odwiedzających gwarantując moc niespodzianek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasteczka. Pobiedziska posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Pobiedziska i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miejscowość Pobiedziska oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.