Tomograf Połczyn-Zdrój

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Połczyn-Zdrój

Tomograf Połczyn-Zdrój

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Połczyn-Zdrój? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Połczyn-Zdrój? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Połczyn-Zdrój stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Połczyn-Zdrój jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Połczyn-Zdrój wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Połczyn-Zdrój

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Połczyn-Zdrój

Miasteczko Połczyn-Zdrój to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 78-320. Miejscowość należy do powiatu świdwińskiego. Obszar zajmuje 7,2 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1337. Liczba mieszkańców miejscowości Połczyn-Zdrój osiąga ok. 8 181. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Połczyn-Zdrój gęstość zaludnienia wynosi 1 134,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 94, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZSD.

Miasto Połczyn-Zdrój leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Barwice (17,5km), Czaplinek (25,1km) , Świdwin (20,9km) , Białogard (27,0km), Tychowo (20,9km), Złocieniec (26,7km) , Drawsko Pomorskie (32,0km).

Niezależnie od pory roku Połczyn-Zdrój i okolica urzeka turystów zapewniając sporo rozrywek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Połczyn-Zdrój posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Połczyn-Zdrój i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Połczyn-Zdrój zapewnia komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.