Tomograf Pozezdrze

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pozezdrze

Tomograf Pozezdrze

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Pozezdrze? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Pozezdrze? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Pozezdrze wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Pozezdrze jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Pozezdrze wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Pozezdrze

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pozezdrze

Miejscowość Pozezdrze to miasto, które położone jest w połnocno-wschodniej Polsce, województwo Warmińsko-Mazurskie, kod pocztowy 11-610. Miasteczko należy do powiatu węgorzewskiego. Powierzchnia zajmuje 176,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Pozezdrze sięga ok. 3 294. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Pozezdrze gęstość zaludnienia wynosi 19 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 87, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od NWE.

Miejscowość Pozezdrze leży blisko takich miast i miasteczek jak: Kruklanki (7,1 km), Giżycko (13,1 km) , Węgorzewo (11,2 km) , Wydminy (21,0 km), Budry (12,5 km), Banie Mazurskie (19,5 km) , Srokowo (23,4 km).

W każdej porze roku Pozezdrze i okolica przyciąga turystów oferując ogrom rozrywek. Znajduje się tu wiele interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Pozezdrze posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Pozezdrze i okolicy mieści się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasteczko Pozezdrze zapewnia pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.