Tomograf Praszka

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Praszka

Tomograf Praszka

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Praszka? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Praszka? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Praszka stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Praszka jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Praszka wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Praszka

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Praszka

Miasto Praszka to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-320. Miasto należy do powiatu oleskiego. Powierzchnia zajmuje 9,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1392. Liczba mieszkańców miejscowości Praszka sięga ok. 7 699. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Praszka gęstość zaludnienia wynosi 823,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 34, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OOL.

Miasteczko Praszka leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Gorzów Śląski (3,6km), Olesno (20,0km) , Byczyna (18,2km) , Krzepice (21,4km), Kluczbork (18,8km), Wieluń (20,0km) , Wołczyn (28,4km).

Niezależnie od pory roku Praszka i okolica zachwyca turystów gwarantując dużo atrakcji. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Praszka posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miejscowości Praszka i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Praszka stwarza wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.