Tomograf Prażmów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Prażmów

Tomograf Prażmów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Prażmów? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Prażmów? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Prażmów wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Prażmów jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Prażmów robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Prażmów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Prażmów

Miasto Prażmów to miasto, które położone jest w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 05-500. Miasteczko należy do powiatu piaseczyńskiego. Powierzchnia zajmuje 86,5 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Prażmów sięga ok. 10 804. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Prażmów gęstość zaludnienia wynosi 123 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 22, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WPI.

Miasto Prażmów leży w pobliżu takich miejscowości jak: Chynów (7,5 km), Piaseczno (13,6 km) , Góra Kalwaria (8,9 km) , Lesznowola (15,8 km), Tarczyn (12,9 km), Grójec (14,7 km) , Jasieniec (16,1 km).

Niezależnie od pory roku Prażmów i okolica urzeka turystów gwarantując dużo atrakcji. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Prażmów posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Prażmów i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasteczko Prażmów zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.