Tomograf Prószków

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Prószków

Tomograf Prószków

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Prószków? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Prószków? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Prószków wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Prószków jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Prószków robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Prószków

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Prószków

Miejscowość Prószków to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 46-060. Miejscowość należy do powiatu opolskiego. Powierzchnia zajmuje 16,2 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1560. Liczba mieszkańców miejscowości Prószków sięga ok. 2 603. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Prószków gęstość zaludnienia wynosi 160,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OPO.

Miasto Prószków leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Opole (11,5km), Niemodlin (19,2km) , Krapkowice (13,2km) , Zdzieszowice (24,7km), Gogolin (14,1km), Korfantów (21,6km) , Głogówek (24,8km).

W każdej porze roku Prószków i okolica zachwyca turystów zapewniając moc rozrywek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Prószków posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Prószków i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miejscowość Prószków oferuje wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.