Tomograf Proszowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Proszowice

Tomograf Proszowice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Proszowice? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Proszowice? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Proszowice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Proszowice jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Proszowice robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Proszowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Proszowice

Miejscowość Proszowice to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-100. Miasto należy do powiatu proszowickiego. Powierzchnia zajmuje 7,3 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1358. Liczba mieszkańców miasteczka Proszowice osiąga ok. 6 088. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Proszowice gęstość zaludnienia wynosi 830,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KPR.

Miasto Proszowice leży niedaleko takich metropolii, miast i wsi jak: Nowe Brzesko (9,1km), Kazimierza Wielka (16,7km) , Słomniki (15,7km) , Działoszyce (19,8km), Skalbmierz (16,2km), Niepołomice (17,5km) , Miechów (26,1km).

W każdej porze roku Proszowice i okolica przyciąga turystów gwarantując wiele niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Proszowice posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miejscowości Proszowice i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Proszowice stwarza wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.