Tomograf Prudnik

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Prudnik

Tomograf Prudnik

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Prudnik? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Prudnik? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Prudnik wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Prudnik jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Prudnik wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Prudnik

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Prudnik

Miejscowość Prudnik to miasteczko, które położone jest w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 48-200. Miasteczko należy do powiatu prudnickiego. Powierzchnia zajmuje 20,5 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1279. Liczba mieszkańców miasteczka Prudnik wynosi ok. 21 170. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Prudnik gęstość zaludnienia wynosi 1 032,7 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 77, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od OPR.

Miasteczko Prudnik leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Biała (9,5km), Głogówek (20,9km) , Głuchołazy (13,6km) , Nysa (25,0km), Korfantów (18,8km), Głubczyce (22,5km) , Tułowice (31,1km).

W każdej porze roku Prudnik i okolica urzeka odwiedzających zapewniając moc niespodzianek. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Prudnik posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Prudnik i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Prudnik zapewnia wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.