Tomograf Przelewice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Przelewice

Tomograf Przelewice

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Przelewice? Chciałbyś poznać niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Przelewice? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Przelewice wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Przelewice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Przelewice robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Przelewice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Przelewice

Miasto Przelewice to miasteczko, które leży w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 74-210. Miasteczko należy do powiatu pyrzyckiego. Powierzchnia zajmuje 162,0 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Przelewice osiąga ok. 5 217. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Przelewice gęstość zaludnienia wynosi 32 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZPY.

Miasto Przelewice leży blisko takich miejscowości jak: Lipiany (10,9 km), Warnice (13,5 km) , Dolice (12,8 km) , Pełczyce (16,7 km), Pyrzyce (13,1 km), Barlinek (15,5 km) , Kozielice (19,1 km).

Bez względu na porę roku Przelewice i okolica urzeka odwiedzających oferując moc niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Przelewice posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Przelewice i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasteczko Przelewice stwarza komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.