Tomograf Przemków

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Przemków

Tomograf Przemków

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Przemków? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Przemków? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Przemków stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Przemków jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Przemków wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Przemków

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Przemków

Miasteczko Przemków to miasteczko, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-170. Miasteczko należy do powiatu polkowickiego. Obszar zajmuje 6,2 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1280. Liczba mieszkańców miasta Przemków sięga ok. 6 217. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Przemków gęstość zaludnienia wynosi 1 007,6 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DPL.

Miasteczko Przemków leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Chocianów (14,7km), Polkowice (19,2km) , Szprotawa (17,8km) , Małomice (23,5km), Nowe Miasteczko (18,6km), Bytom Odrzański (22,8km) , Głogów (25,6km).

W każdej porze roku Przemków i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując moc niespodzianek. Położonych jest tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Przemków posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Przemków i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasto Przemków tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.