Tomograf Przewóz

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Przewóz

Tomograf Przewóz

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Przewóz? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Przewóz? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Przewóz stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Przewóz jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Przewóz robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Przewóz

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Przewóz

Miasteczko Przewóz to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 68-132. Miejscowość należy do powiatu żarskiego. Obszar zajmuje 178,3 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Przewóz osiąga ok. 3 200. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Przewóz gęstość zaludnienia wynosi 18 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FZA.

Miasto Przewóz leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Wymiarki (9,4 km), Trzebiel (19,6 km) , Lipinki Łużyckie (16,3 km) , Tuplice (23,4 km), Iłowa (17,1 km), Żary (22,0 km) , Pieńsk (26,6 km).

Bez względu na porę roku Przewóz i okolica przyciąga odwiedzających gwarantując dużo rozrywek. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miejscowości. Przewóz posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Przewóz i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Przewóz zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.