Tomograf Pszczew

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pszczew

Tomograf Pszczew

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Pszczew? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Pszczew? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Pszczew stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Pszczew jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Pszczew robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Pszczew

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pszczew

Miejscowość Pszczew to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 66-330. Miasto należy do powiatu międzyrzeckiego. Obszar zajmuje 177,7 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Pszczew sięga ok. 4 295. Bezrobocie tu jest średnie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Pszczew gęstość zaludnienia wynosi 24 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 95, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FMI.

Miasteczko Pszczew leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Przytoczna (11,9 km), Trzciel (15,8 km) , Międzyrzecz (13,0 km) , Skwierzyna (21,0 km), Międzychód (15,4 km), Miedzichowo (18,6 km) , Kwilcz (23,5 km).

Bez względu na porę roku Pszczew i okolica zachwyca odwiedzających oferując dużo niespodzianek. Położonych jest tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Pszczew posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Pszczew i okolicy znajduje się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasteczko Pszczew zapewnia komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.