Tomograf Pszów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Pszów

Tomograf Pszów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Pszów? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Pszów? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Pszów stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Pszów jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Pszów wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Pszów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Pszów

Miejscowość Pszów to miasto, które leży w południowej Polsce, województwo Śląskie, kod pocztowy 44-370. Miejscowość należy do powiatu wodzisławskiego. Obszar zajmuje 20,4 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1954. Liczba mieszkańców miejscowości Pszów wynosi ok. 14 114. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Pszów gęstość zaludnienia wynosi 690,5 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 32, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od SWD.

Miasteczko Pszów leży blisko takich miejscowości i wsi jak: Rydułtowy (2,6km), Rybnik (12,9km) , Radlin (6,0km) , Jastrzębie-Zdrój (18,7km), Wodzisław Śląski (6,9km), Racibórz (13,7km) , Kuźnia Raciborska (18,8km).

W każdej porze roku Pszów i okolica urzeka odwiedzających gwarantując wiele atrakcji. Mieści się tu masa ciekawych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasta. Pszów posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Pszów i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miasto Pszów oferuje wygodne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.