Tomograf Puszczykowo

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Puszczykowo

Tomograf Puszczykowo

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Puszczykowo? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Puszczykowo? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Puszczykowo stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Puszczykowo jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Puszczykowo robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Puszczykowo

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Puszczykowo

Miasto Puszczykowo to miasteczko, które położone jest w zachodniej Polsce, województwo Wielkopolskie, kod pocztowy 62-040. Miasteczko należy do powiatu poznańskiego. Obszar zajmuje 16,4 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1962. Liczba mieszkańców miasta Puszczykowo osiąga ok. 9 693. Bezrobocie tu jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Puszczykowo gęstość zaludnienia wynosi 591,4 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 61, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od PZ, POZ.

Miejscowość Puszczykowo leży blisko takich metropolii, miast i wsi jak: Mosina (4,6km), Poznań (14,3km) , Luboń (6,9km) , Czempiń (17,2km), Stęszew (10,1km), Kórnik (17,0km) , Swarzędz (21,3km).

Bez względu na porę roku Puszczykowo i okolica przyciąga odwiedzających oferując wiele atrakcji. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miasta. Puszczykowo posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Puszczykowo i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Puszczykowo daje wygodne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.