Tomograf Raciechowice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Raciechowice

Tomograf Raciechowice

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Raciechowice? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Raciechowice? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Raciechowice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Raciechowice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Raciechowice wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Raciechowice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Raciechowice

Miasto Raciechowice to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-415. Miejscowość należy do powiatu myślenickiego. Powierzchnia zajmuje 61,2 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która związana jest z licznymi okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Raciechowice sięga ok. 6 321. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość 7%. W mieście Raciechowice gęstość zaludnienia wynosi 103 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 12, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KMY.

Miejscowość Raciechowice leży w pobliżu takich miejscowości i wsi jak: Wiśniowa (6,1 km), Jodłownik (8,8 km) , Dobczyce (7,1 km) , Biskupice (14,5 km), Gdów (8,6 km), Łapanów (11,9 km) , Dobra (14,7 km).

Bez względu na porę roku Raciechowice i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując sporo atrakcji. Mieści się tu masa interesujących miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miejscowości. Raciechowice posiada jeden z najciekawszych i unikalnych krajobrazów. W miasteczku Raciechowice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Raciechowice tworzy komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.