Tomograf Raczki

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Raczki

Tomograf Raczki

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Raczki? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Raczki? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Raczki stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Raczki jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Raczki wykonywane jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Raczki

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Raczki

Miejscowość Raczki to miasto, które leży w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 16-420. Miejscowość należy do powiatu suwalskiego. Obszar zajmuje 142,2 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która związana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Raczki sięga ok. 5 981. Bezrobocie tu jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miasteczku Raczki gęstość zaludnienia wynosi 42 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 87, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BSU.

Miasteczko Raczki leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Wieliczki (11,0 km), Kalinowo (14,7 km) , Nowinka (14,2 km) , Olecko (18,7 km), Bakałarzewo (14,4 km), Suwałki (16,7 km) , Augustów (20,7 km).

Niezależnie od pory roku Raczki i okolica urzeka turystów oferując moc rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasta. Raczki posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Raczki i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miasto Raczki zapewnia pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.