Tomograf Radłów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Radłów

Tomograf Radłów

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Radłów? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Radłów? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Radłów stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Radłów jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Radłów wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Radłów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Radłów

Miejscowość Radłów to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Opolskie, kod pocztowy 33-130. Miasteczko należy do powiatu tarnowskiego. Obszar zajmuje 16,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki ukazują długoletnią historię, która powiązana jest z licznymi okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 2012. Liczba mieszkańców miejscowości Radłów osiąga ok. 2 780. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Radłów gęstość zaludnienia wynosi 165,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasto Radłów leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Żabno (6,1km), Wojnicz (14,0km) , Tarnów (12,6km) , Zakliczyn (25,5km), Dąbrowa Tarnowska (14,0km), Brzesko (22,0km) , Tuchów (25,6km).

W każdej porze roku Radłów i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając wiele atrakcji. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które tworzą wyjątkowy klimat miejscowości. Radłów posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Radłów i okolicy mieści się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miasteczko Radłów tworzy pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.