Tomograf Radłów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Radłów

Tomograf Radłów

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Radłów? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Radłów? Świetnie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Radłów wykonuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Radłów jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Radłów wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Radłów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Radłów

Miasteczko Radłów to miasteczko, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 33-130. Miejscowość należy do powiatu tarnowskiego. Powierzchnia zajmuje 16,8 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 2012. Liczba mieszkańców miejscowości Radłów sięga ok. 2 780. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 5%. W mieście Radłów gęstość zaludnienia wynosi 165,2 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KTA.

Miasteczko Radłów leży niedaleko takich miejscowości jak: Żabno (6,1km), Wojnicz (14,0km) , Tarnów (12,6km) , Zakliczyn (25,5km), Dąbrowa Tarnowska (14,0km), Brzesko (22,0km) , Tuchów (25,6km).

Niezależnie od pory roku Radłów i okolica przyciąga turystów gwarantując ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Radłów posiada jeden z najbardziej interesujących i unikalnych krajobrazów. W mieście Radłów i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Radłów oferuje komfortowe warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.