Tomograf Radowo Małe

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Radowo Małe

Tomograf Radowo Małe

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Radowo Małe? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Radowo Małe? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania kondycji badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Radowo Małe stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Radowo Małe jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Radowo Małe wykonywane jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Radowo Małe

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Radowo Małe

Miasteczko Radowo Małe to miasteczko, które położone jest w północno-zachodniej Polsce, województwo Zachodniopomorskie, kod pocztowy 72-314. Miejscowość należy do powiatu łobeskiego. Powierzchnia zajmuje 180,5 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Radowo Małe wynosi ok. 3 661. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość 5%. W miejscowości Radowo Małe gęstość zaludnienia wynosi 20 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 91, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od ZLO.

Miasto Radowo Małe leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Resko (10,3 km), Nowogard (15,0 km) , Dobra (11,6 km) , Węgorzyno (21,8 km), Płoty (13,5 km), Łobez (20,8 km) , Świdwin (23,3 km).

W każdej porze roku Radowo Małe i okolica przyciąga odwiedzających zapewniając ogrom rozrywek. Położonych jest tu wiele atrakcyjnych miejsc, które budują jedyny w swoim rodzaju klimat miasteczka. Radowo Małe posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Radowo Małe i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, terenów zielonych a także parków. Miejscowość Radowo Małe oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i do odpoczynku.