Tomograf Radwanice

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Radwanice

Tomograf Radwanice

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Radwanice? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Radwanice? Świetnie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Radwanice stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Radwanice jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Radwanice robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Radwanice

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Radwanice

Miejscowość Radwanice to miasteczko, które znajduje się w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 55-015. Miasteczko należy do powiatu polkowickiego. Obszar zajmuje 84,2 km2.

Historia założenia jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Radwanice sięga ok. 4 755. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Radwanice gęstość zaludnienia wynosi 56 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DPL.

Miasto Radwanice leży niedaleko takich miejscowości jak: Jerzmanowa (7,3 km), Żukowice (11,6 km) , Gaworzyce (7,8 km) , Głogów (14,0 km), Polkowice (10,9 km), Przemków (12,1 km) , Grębocice (15,5 km).

Bez względu na porę roku Radwanice i okolica urzeka odwiedzających gwarantując ogrom atrakcji. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Radwanice posiada jeden z najbardziej interesujących oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miasteczku Radwanice i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych oraz parków. Miasto Radwanice daje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i do odpoczynku.