Tomograf Roźwienica

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Roźwienica

Tomograf Roźwienica

Szukasz pobliskiej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Roźwienica? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Roźwienica? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu zdiagnozowania stanu badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Roźwienica wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykorzystuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Roźwienica jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Roźwienica robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Roźwienica

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Roźwienica

Miasteczko Roźwienica to miasteczko, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 37-565. Miasto należy do powiatu jarosławskiego. Powierzchnia zajmuje 68,8 km2.

Historia założenia nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasta Roźwienica wynosi ok. 6 232. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miejscowości Roźwienica gęstość zaludnienia wynosi 91 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 16, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RJA.

Miasteczko Roźwienica leży niedaleko takich miejscowości i wsi jak: Zarzecze (5,5 km), Pruchnik (7,6 km) , Pawłosiów (6,1 km) , Jarosław (9,3 km), Rokietnica (7,0 km), Chłopice (8,8 km) , Kańczuga (13,5 km).

Bez względu na porę roku Roźwienica i okolica urzeka turystów zapewniając moc atrakcji. Znajduje się tu masa ciekawych miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Roźwienica posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Roźwienica i okolicy położonych jest sporo pomników przyrody, obszarów zielonych oraz parków. Miejscowość Roźwienica oferuje komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.