Tomograf Rzezawa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Rzezawa

Tomograf Rzezawa

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Rzezawa? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Rzezawa? Bardzo dobrze trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci placówkę, gdzie prędko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Rzezawa stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykonuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Rzezawa jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Rzezawa robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak również bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Rzezawa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Rzezawa

Miasteczko Rzezawa to miasteczko, które leży w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-765. Miasto należy do powiatu bocheńskiego. Powierzchnia zajmuje 86,4 km2.

Historia powstania jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Rzezawa wynosi ok. 11 239. Bezrobocie tutaj jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W mieście Rzezawa gęstość zaludnienia wynosi 129 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 14, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KBC.

Miasteczko Rzezawa leży w pobliżu takich miejscowości jak: Brzesko (8,6 km), Szczurowa (10,3 km) , Bochnia (9,3 km) , Nowy Wiśnicz (13,7 km), Drwinia (10,2 km), Borzęcin (13,7 km) , Gnojnik (15,7 km).

Bez względu na porę roku Rzezawa i okolica zachwyca odwiedzających gwarantując ogrom rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasta. Rzezawa posiada jeden z najciekawszych i najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Rzezawa i okolicy mieści się wiele pomników przyrody, terenów zielonych i parków. Miejscowość Rzezawa zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.