Tomograf Ścinawa

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Ścinawa

Tomograf Ścinawa

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Ścinawa? Interesują Cię najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Ścinawa? Wspaniale trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Ścinawa stosuje się zarówno w profilaktyce, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Ścinawa jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Ścinawa robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Ścinawa

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Ścinawa

Miasto Ścinawa to miasto, które położone jest w południowo-zachodniej Polsce, województwo Dolnośląskie, kod pocztowy 59-330. Miasteczko należy do powiatu lubińskiego. Powierzchnia zajmuje 13,5 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1248. Liczba mieszkańców miejscowości Ścinawa sięga ok. 5 677. Bezrobocie tutaj jest średnie i wynosi szacunkowo wartość 5%. W mieście Ścinawa gęstość zaludnienia wynosi 419,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 76, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od DLU.

Miejscowość Ścinawa leży w pobliżu takich miejscowości jak: Lubin (16,3km), Wąsosz (24,5km) , Prochowice (16,5km) , Polkowice (27,1km), Wołów (17,4km), Brzeg Dolny (25,2km) , Góra (29,3km).

Niezależnie od pory roku Ścinawa i okolica zachwyca turystów zapewniając dużo atrakcji. Położonych jest tu masa interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miasteczka. Ścinawa posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Ścinawa i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miasto Ścinawa oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.