Tomograf Serock

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Serock

Tomograf Serock

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Serock? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w miejscowości Serock? Wspaniale trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Serock stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Wykorzystuje się go podczas badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Serock jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla osób chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Serock robione jest zarówno z podaniem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Serock

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Serock

Miasto Serock to miasto, które leży w centralnej Polsce, województwo Mazowieckie, kod pocztowy 05-140. Miejscowość należy do powiatu legionowskiego. Powierzchnia zajmuje 13,4 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która związana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku 1417. Liczba mieszkańców miasta Serock wynosi ok. 4 353. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Serock gęstość zaludnienia wynosi 324,1 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 22, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od WL.

Miejscowość Serock leży blisko takich miejscowości jak: Radzymin (12,8km), Pułtusk (20,8km) , Legionowo (14,3km) , Marki (21,1km), Nasielsk (19,9km), Kobyłka (20,9km) , Wołomin (22,4km).

Niezależnie od pory roku Serock i okolica urzeka odwiedzających gwarantując sporo niespodzianek. Mieści się tu wiele interesujących miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Serock posiada jeden z najbardziej interesujących i najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Serock i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miejscowość Serock tworzy pozytywne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających.