Tomograf Sidra

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sidra

Tomograf Sidra

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w mieście Sidra? Chciałbyś poznać najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Sidra? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci placówkę, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się do zdiagnozowania anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Sidra stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w mieście Sidra jest bezbolesne, ale może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Sidra wykonywane jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Sidra

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sidra

Miasto Sidra to miasto, które znajduje się w północno-wschodniej Polsce, województwo Podlaskie, kod pocztowy 16-124. Miasto należy do powiatu sokólskiego. Obszar zajmuje 174,1 km2.

Historia powstania jest ciężka do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Sidra osiąga ok. 3 542. Bezrobocie tu jest średnie i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Sidra gęstość zaludnienia wynosi 20 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 85, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od BSK.

Miasteczko Sidra leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Kuźnica (11,4 km), Sokółka (16,6 km) , Nowy Dwór (13,4 km) , Lipsk (20,9 km), Dąbrowa Białostocka (15,3 km), Janów (17,4 km) , Suchowola (22,8 km).

W każdej porze roku Sidra i okolica zachwyca turystów oferując moc niespodzianek. Położonych jest tu wiele ciekawych miejsc, które tworzą niesamowity klimat miasteczka. Sidra posiada jeden z najciekawszych oraz unikalnych krajobrazów. W miasteczku Sidra i okolicy znajduje się dużo pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Sidra oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla turystów.