Tomograf Skołyszyn

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Skołyszyn

Tomograf Skołyszyn

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Skołyszyn? Interesują Cię niedalekie terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Skołyszyn? Znakomicie trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie prędko wykonasz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się w celu określenia funkcjonowania badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Skołyszyn wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Skołyszyn jest bezbolesne, jednak może powodować dyskomfort dla pacjentów chorujących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Skołyszyn robione jest zarówno z wstrzyknięciem środka kontrastowego jak i bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Skołyszyn

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Skołyszyn

Miasto Skołyszyn to miasto, które leży w południowo-wschodniej Polsce, województwo Podkarpackie, kod pocztowy 38-242. Miejscowość należy do powiatu jasielskiego. Powierzchnia zajmuje 78,5 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze wzmianki wskazują na wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Skołyszyn osiąga ok. 12 531. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i wynosi szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miejscowości Skołyszyn gęstość zaludnienia wynosi 159 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 13, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od RJS.

Miejscowość Skołyszyn leży w pobliżu takich metropolii, miast i wsi jak: Biecz (5,4 km), Kołaczyce (9,6 km) , Brzyska (8,5 km) , Jasło (9,9 km), Szerzyny (9,2 km), Lipinki (9,8 km) , Dębowiec (11,7 km).

Bez względu na porę roku Skołyszyn i okolica zachwyca turystów gwarantując sporo niespodzianek. Znajduje się tu masa interesujących miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Skołyszyn posiada jeden z najbardziej interesujących oraz unikalnych krajobrazów. W mieście Skołyszyn i okolicy położonych jest dużo pomników przyrody, obszarów zielonych i parków. Miejscowość Skołyszyn stwarza komfortowe warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.