Tomograf Słaboszów

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Słaboszów

Tomograf Słaboszów

Szukasz okolicznej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Słaboszów? Chciałbyś poznać najbliższe terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Słaboszów? Bardzo dobrze trafiłeś. Z radością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko wykonasz interesujące Cię badanie.

Badania obrazowe TK wykorzystuje się w celu określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w miejscowości Słaboszów wykonuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce danej choroby. Wykonuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz wykrywaniu nowotworów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Słaboszów jest bezbolesne, jednak może powodować nieprzyjemności dla osób cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w miejscowości Słaboszów robione jest zarówno z wstrzyknięciem kontrastu jak i bez – w zależności od wskazań lekarza prowadzącego.

TK Słaboszów

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Słaboszów

Miasteczko Słaboszów to miasto, które znajduje się w południowej Polsce, województwo Małopolskie, kod pocztowy 32-218. Miasteczko należy do powiatu miechowskiego. Obszar zajmuje 76,8 km2.

Historia założenia jest trudna do ustalenia. Pierwsze zapiski wskazują na długoletnią historię, która związana jest z wieloma okolicznymi tradycjami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miasteczka Słaboszów sięga ok. 3 615. Bezrobocie tu jest nie za wysokie i osiąga szacunkowo wartość 7%. W miasteczku Słaboszów gęstość zaludnienia wynosi 47 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 41, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od KMI.

Miasto Słaboszów leży w pobliżu takich miast i miasteczek jak: Działoszyce (6,0 km), Pałecznica (11,9 km) , Racławice (6,9 km) , Radziemice (15,5 km), Książ Wielki (9,5 km), Skalbmierz (12,2 km) , Wodzisław (16,0 km).

Niezależnie od pory roku Słaboszów i okolica zachwyca odwiedzających zapewniając wiele rozrywek. Znajduje się tu masa atrakcyjnych miejsc, które budują niesamowity klimat miasteczka. Słaboszów posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W mieście Słaboszów i okolicy położonych jest wiele pomników przyrody, terenów zielonych w tym również parków. Miasto Słaboszów oferuje pozytywne warunki zarówno do życia, jak i dla odwiedzających.