Tomograf Sława

Znajdź najbliższą placówkę oraz termin na badanie tomografu komputerowego w mieście Sława

Tomograf Sława

Szukasz najbliższej placówki Diagnostyki Obrazowej w miejscowości Sława? Interesują Cię najszybsze terminy na badania obrazowe tomografu komputerowego w mieście Sława? Znakomicie trafiłeś. Z przyjemnością wskażemy Ci miejsce, gdzie szybko zrobisz wybrane badanie.

Badania obrazowe TK wykonuje się do określenia anatomii badanego narządu promieniowanie elektromagnetyczne. Tomograf konputerowy w mieście Sława stosuje się zarówno w działaniach profilaktycznych, jak i w diagnostyce określonej choroby. Stosuje się go przy badaniu tkanki kostnej oraz rozpoznawaniu guzów narządów wewnętrznych i kości. Badanie obrazowe tomografem komputerowych w miejscowości Sława jest bezbolesne, ale może powodować nieprzyjemności dla pacjentów cierpiących na klaustrofobię.

Badanie TK w mieście Sława robione jest zarówno z podaniem kontrastu jak również bez – w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego.

TK Sława

Dlaczego warto skorzystać z polecanych przez nas placówek diagnostyki obrazowej?

Szybkie terminy

Oferujemy Państwu badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego w szybkich, dogodnych terminach

Najwyższej klasy sprzęt

Placówki Diagnostyki Obrazowej z którymi współpracujemy dysponują najwyższej klasy sprzętem medycznym

Znakomici specjaliści

Badania rezonansu magnetycznego oraz tomografu komputerowego opisywane są przez specjalistów radiologii

Sława

Miasto Sława to miasteczko, które leży w zachodniej Polsce, województwo Lubuskie, kod pocztowy 67-410. Miejscowość należy do powiatu wschowskiego. Obszar zajmuje 14,9 km2.

Historia powstania nie jest dokładnie znana. Pierwsze zapiski ukazują wieloletną historię, która powiązana jest z wieloma okolicznymi obyczajami. Uzyskanie praw miejskich nastąpiło w roku nieustalonym. Liczba mieszkańców miejscowości Sława wynosi ok. 4 311. Bezrobocie tutaj jest umiarkowane i osiąga szacunkowo wartość poniżej 10 procent. W miasteczku Sława gęstość zaludnienia wynosi 289,3 osób/km2. Numer/Numery kierunkowe to (+48) 68, a numery tablic rejestracyjnych rozpoczynają się od FWS.

Miasto Sława leży blisko takich miejscowości jak: Wschowa (18,5km), Głogów (23,6km) , Szlichtyngowa (21,7km) , Kargowa (26,0km), Bytom Odrzański (23,5km), Nowa Sól (25,7km) , Wolsztyn (26,8km).

Niezależnie od pory roku Sława i okolica zachwyca turystów oferując dużo niespodzianek. Położonych jest tu wiele interesujących miejsc, które budują wyjątkowy klimat miejscowości. Sława posiada jeden z najciekawszych oraz najpiękniejszych krajobrazów. W miejscowości Sława i okolicy znajduje się sporo pomników przyrody, obszarów zielonych w tym również parków. Miasteczko Sława zapewnia wygodne warunki zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów.